Chci zasílat novinky e-mailem.
Jihočeské sdružení celiaků
Kritéria při stanovení stupně závislosti (PDF)
Příručka nejen pro rodiče diabetických dětí MPSV 2010 (PDF)
Diabetická hymna
Průvodce životem s cukrovkou
Lázeňská léčebna Mánes (leták)
Sociální pomoc Písecka
Benkor
KATALOG POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH A DOPROVODNÝCH SLUŽEB NA PÍSECKU (PDF)
Ocenění studentů ČVUT za vynález glukometru
detskydiabetes.cz
S inzulínem jednoduše
Stručné shrnutí úhrad od 1.12.2019
Kalkulačka ročního limitu senzorů, vysílačů, přijímačů
Pavel Šporcl.
Hanka Křížková.
pan senátor Krejča
Southwestern company
poděkování houslistovi Pavlovi Šporclovi
poděkování Nadaci Agrofert
Zde najdete materiál ke stažení. (přihlášky,pozvánky...)
O letošní bowlingový turnaj, který nejen pro své členy ve Sportcentru připravil Diacel Písek, sdružení rodičů dětí s diabetem a celiakií, byl obrovský zájem. Letos bylo dohromady 44 účastníků, z Písku, Milevska, Strakonic, Radomyšle, Nahošna, Sedlice, Týna nad Vltavou, Temelína, Chvaletic a z Kamenice nad Lipou. Za odpoledne se stihla pouze 3 kola. Los určil složení 4 družstev, tentokrát vyhrálo „Céčko“.
1místo: družstvo „ C“ 2668 bodů
Jan Staněk /Písek/, Naďa Kučerová, Adam Rychtařík /oba Kamenice nad Lipou/, Veronika Luprichová /Temelín/, Jaruška Kloudová / Strakonice/, Radek a Lenka Trojáčkovi /Milevsko/, Petr Švec /Nahošín/, Matyáš Hesoun /Písek/, Eliška Tlapová /Písek/, Maruška Vodáková ml./Radomyšl/
2.místo: družstvo „D“ 2418 bodů
Karel Kloud/Strakonice/, Klára Kučerová/Kamenice nad Lipou/, Tereza Cimplová /Kamenice nad Lipou/, Radek Trojáček ml./Milevsko, Jakub Čapek /Čížová/, Jan Luprich/Týn nad Vltavou// , Kevin (Kája) Kloud/Strakonice/, Jan Hesoun /Písek/, Eliška Skalová/Chvaletice/, Vendy Chrzová/Písek/
3.místo: družstvo “B“ 2293 bodů
Karel Vlasák/Písek/, Vanda Luprichová /Týn nad Vltavou/, Emma a František Skalovi/ oba Chvaletice/, Adam Pšenčík //Kamenice nad Lipou/, Eda a Maruška Vodákovi /oba Radomyšl/, Boženka Švecová /Nahošín/, Jakub Trojáček /Milevsko/, Zdenka Staňková /Písek/, Lída Říhová/Temelín/
4.místo: družstvo „A“ 2208 bodů
Hynek Králíček /Kovářov/, Karolína Kloudová /Strakonice/, Veronika a Vlasta Kučerovi, Filip Pšenčík / všichni Kamenice nad Lipou/,Jan Skala /Chvaletice/, Kuba Chrz /Písek/, Lukáš Trojáček /Milevsko/, Pavla Holečková /Sedlice/, Vlaďka Kadlecová /Temelín/, Marcela Hesounová/Písek/
Kategorie "DĚTI"
1. místo: Kevin (Kája) Kloud /Strakonice/ 201 b.
2. místo: Jaruška Kloudová /Strakonice/ 183 b.
3. místo: Kuba Trojáček /Milevsko/ 151 b.
4.místo:. Adam Pšenčík/Kamenice nad Lipou/
5.místo: Veronika Luprichová /Temelín/
6.místo: Tereza Cimplová /Kamenice nad Lipou
7.místo: Matyáš Hesoun /Písek/
8.místo: Kuba Chrz /Písek/
9.místo: Radek Trojáček /Milevsko/
10.místo: Jan Skala /Chvaletice/
11.místo: Emma Skalová /Chvaletice/
---------------------------------------------------------------------------
Kategorie „MLÁDEŽ“
1. místo: Lukáš Trojáček /Milevsko/ 263 b.
2. místo: Petr Švec /Nahošín/ 247 b.
3. místo: Maruška Vodáková ml./Radomyšl/ 183 b.
4.místo: Pavla Holečková /Sedlice/
---------------------------------------------------------------------------
Kategorie "ŽENY"
1. místo: Eliška Tlapová /Písek/ 276 b.
2. místo: Naďa Kučerová /Kamenice nad Lipou/ 267 b.
3. místo: Karolína Kloudová /Strakonice/ 263 b.
4.místo: Marcela Hesounová /Písek/
5.místo: Boženka Švecová /Nahošín/
6.místo: Klára Kučerová /Kamenice nad Lipou/
7.místo: Eliška Skalová /Chvaletice/
8.místo: Lenka Trojáčková /Milevsko/
9.- 10. místo: Zdenka Staňková /Písek/
Vanda Luprichová /Týn nad Vltavou/
11.místo Vendy Chrzová /Písek/
12.místo: Vlaďka Kadlecová /Temelín/
13.místo: Veronika Kučerová /Kamenice nad Lipou/
14.místo: Maruška Vodáková /Radomyšl/
15.místo: Lída Říhová /Temelín/
---------------------------------------------------------------------------
Kategorie "MUŽI"
1. místo: Adam Rychtařík /Kamenice nad Lipou/ 415 b.
2. místo: Jan Staněk /Písek/ 357 b.
3. místo: Karel Vlasák /Písek/ 346 b.
4.místo: František Skala /Chvaletice/
5.místo: Vlasta Kučera /Kamenice nad Lipou/
6.místo: Karel Kloud /Strakonice/
7.místo: Hynek Králíček /Kovářov/
8.místo: Jan Luprich/Týn nad Vltavou/
9.místo: Eda Vodák /Radomyšl/
10.místo: Jan Hesoun /Písek/
11.místo: Radek Trojáček /Milevsko/
12.místo: Jakub Čapek /Čížová
13.místo: Filip Pšenčík /Kamenice nad Lipou/
Za Z.S., Diacel Písek
Zdenka Staňková
foto