Chci zasílat novinky e-mailem.
Jihočeské sdružení celiaků
Kritéria při stanovení stupně závislosti (PDF)
Příručka nejen pro rodiče diabetických dětí MPSV 2010 (PDF)
Diabetická hymna
Průvodce životem s cukrovkou
Lázeňská léčebna Mánes (leták)
Sociální pomoc Písecka
Benkor
KATALOG POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH A DOPROVODNÝCH SLUŽEB NA PÍSECKU (PDF)
Ocenění studentů ČVUT za vynález glukometru
detskydiabetes.cz
S inzulínem jednoduše
Stručné shrnutí úhrad od 1.12.2019
Kalkulačka ročního limitu senzorů, vysílačů, přijímačů
Pavel Šporcl.
Hanka Křížková.
pan senátor Krejča
Southwestern company
poděkování houslistovi Pavlovi Šporclovi
poděkování Nadaci Agrofert
Zde najdete materiál ke stažení. (přihlášky,pozvánky...)
Uběhl další rok a v sobotu 28.4.2012 v Jetěticích se zase sešli členové Diacelu, tentokrát z Písku, Milevska, Sepekova,
Kamenice nad Lipou, z Počátek a Prahy, v restauraci “U Šáchů“ na tradičním sletu čarodějnic.
Většina byla převlečena v maskách a každá byla zcela originální. 34 účastníků soutěžilo ve třech kategoriích v 5 čarodějnických disciplínách,
bavili se dobře všichni. Po vyhlášení výsledků následovala volná zábava, pečení buřtů a k jídlu byla zase pečená koza.
Samozřejmě nechybělo upálení čarodějnice, bez toho to nejde.
A jak to dopadlo??
Kategorie „ČARODĚJNICKÝ POTĚR“ – 15 účastníků
15.místo: ČARODĚJ (Tomáš)
14.místo: ROPUCHA(Kristýna)
13.místo: ANIČKA
12:místo: KASMÍNA (Tereza)
11.místo: ÁŇA ( Aneta)
10.místo: STEHLO (Lukáš)
9.místo: AEGLE (Honza H.)
8.místo: DRACULAJDA (Simona)
6.-7..místo: BLUDIMÍRA (Kačka) a ANAZUZ ( Zuzka)
5.místo: ŠMUDLIBÁBA ( Klára K.)
3.- 4.místo: ARAGORN (Jirka) a PIŠKŮTEK (Adam)
2.místo: ABDUL (Pavel)
1.místo: XÉNIE (Mirka)
Kategorie „KRÁSNÝ HOLKY“ – 10 účastníků
10.místo: SIDÓNIE (Zdenka)
9.místo: HRŮZA (Draha)
7.- 8.místo: ČAJA (Jana S.) a KOKRHEL (Hanka H.)
6.místo: STARÁ BLAŽKOVÁ (Mirka)
5.místo: RADŮZA (Radka)
4.místo: BLUDIKUČKA (Naďa)
3.místo: PAJDA (Jana B.)
1.- 2.místo: BERTA ( Klára M.) a HAXICOLA (Petra)
Kategorie „VELKÝ KLUCÍ“ - 9 účastníků
8.-9. místo: JIRUCH (Jirka) a ASTA (Vlasta)
6.-7.místo: BUBÁK (Bořek) a JEŽIKOŠTĚ (Petr)
4.-5.místo: ILOMENA (Honza S.) a NŮŠE (Karel)
3.místo: MIPI (Míra)
2.místo: MC HÁTLE (Radek)
1.místo: MAJDA (Pavel)
Za OS Diacel
Zdenka Staňková