Chci zasílat novinky e-mailem.
Jihočeské sdružení celiaků
Kritéria při stanovení stupně závislosti (PDF)
Příručka nejen pro rodiče diabetických dětí MPSV 2010 (PDF)
Diabetická hymna
Průvodce životem s cukrovkou
Lázeňská léčebna Mánes (leták)
Sociální pomoc Písecka
Benkor
KATALOG POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH A DOPROVODNÝCH SLUŽEB NA PÍSECKU (PDF)
Ocenění studentů ČVUT za vynález glukometru
detskydiabetes.cz
S inzulínem jednoduše
Stručné shrnutí úhrad od 1.12.2019
Kalkulačka ročního limitu senzorů, vysílačů, přijímačů
Pavel Šporcl.
Hanka Křížková.
pan senátor Krejča
Southwestern company
poděkování houslistovi Pavlovi Šporclovi
poděkování Nadaci Agrofert
Zde najdete materiál ke stažení. (přihlášky,pozvánky...)
Další část dne proběhla ve Sportcentru - bowlingový turnaj. Kvůli různým nemocem se tentokrát sešlo 20 účastníků – z Písku, Milevska, Radomyšle, Velké Turné, Chvaletic, Klisince, Kovářova a Nové Vsi. Za odpoledne se stihla 4 kola. Složení 4 družstev určil opět los a vyhrálo družstvo „C“
Výsledky:
1.místo: družstvo „ C“ - 1881 bodů: Honza Staněk /Písek, Honza Skala /Chvaletice/, Nikola Bláhová /Velká Turná/, Zdenka Staňková /Písek/, Kuba Čapek /Nová Ves/.
2.místo: družstvo „D“ 1773 bodů: Radek Trojáček /Milevsko/, Aneta Bláhová /Velká Turná/, Lenka Trojáčková /Milevsko/, Libor Bláha /Velká Turná/ , Míša Sulková /Písek/.
3.místo: družstvo “B“ 1678: Hynek Králíček /Kovářov, Ráďa Trojáček /Milevsko/, Renata Bláhová /Velká Turná/, Simona Kubíčková/Klisinec/, František Skala /Chvaletice/
4.místo: družstvo „A“ 1377 bodů: Karel Vlasák /Písek/, Emma Skalová /Chvaleticae/, Maruška Vodáková /Radomyšl/, Eda Vodák /Radomyšl/, Eliška Skalová /Chvaletice/
Kategorie "DĚTI"
1. místo: Honza Skala /Chvaletice/ 433 b.
2. místo: Nikola Bláhová /Velká Turná/ 255 b.
3. místo: Radek Trojáček ml. /Milevsko/ 234 b.
4. místo: Aneta Bláhová /Velká Turná/
5. místo: Emma Skalová /Chvaletice/
Kategorie "ŽENY"
1. místo: Simona Kubíčková /Klisinec/ 350 b.
2. místo: Michaela Sulková /Písek/ 320 b.
3. místo: Zdenka Staňková /Písek/ 296 b.
4.-5. místo:Eliška Skalová /Chvaletice/+ Renata Bláhová/Velká Turná/
6. místo: Lenka Trojáčková /Milevsko/
7. - 7. místo: Maruška Vodáková /Radomyšl/
Kategorie "MUŽI"
1. místo: Jan Luprich/Týn nad Vltavou/
2. místo: František Skala /Chvaletice/
3. místo: Hynek Králíček /Kovářov/ 441 b.
4. místo: Libor Bláha /Velká Turná/
5. místo: František Skala /Chvaletice/
6. místo: Jakub Čapek /Nová Ves/
7. místo: Radek Trojáček /Milevsko/
8. místo: Eda Vodák /Radomyšl/
Za Z.S., Diacel Písek
Zdenka Staňková
foto